Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Trzebiele - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

370 000 zł140 m² 2 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przytulny domek w zabudowie bliźniaczej po kapitalnym remoncie między Białym Borem, a Miastkiem. Na nieruchomość składa się działka o powierzchni 1000 metrów kwadratowych, na której.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie w budynku dwurodzinnym do remontu - Trzebiele, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Miastko

Miastko(Trzebiele + 12 km)

360 000 zł99,27 m² 3 626,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:427 m²

Kontakt: andrzej Satur E-mail:   Tel.   Nieruchomości Apartament przedstawiają w atrakcyjnej cenie dom gotowy do zamieszkania o powierzchni zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu kompleks działek budowlanych zlokalizowanych w cichej i spokojnej dzielnicy Koszalina - Łabusz, znajdujące się zaledwie kilkaset metrów od jeziora Jamno, a tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł274,83 m² 1 237,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Nieruchomości Apartament przedstawiają duży lokal mieszkalny, o powierzchni całkowitej 274.83 m2 (pow. użytkowa 88,22m2) zlokalizowanego w miejscowości Biały Bór przy ulicy Czujnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 528 zł42,34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z tarasem Mieszkanie A2 Mieszkanie o powierzchni 42,34 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka, przedpokój, taras 11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł140 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:496 m²

Szukasz komfortowego domu w doskonałej lokalizacji? Prezentujemy nieruchomość o powierzchni 140 m , usytuowaną na ogrodzonej działce o powierzchni 496 m . Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Krzecko

Krzecko(Trzebiele + 20 km)

399 000 zł9 680 m² 41,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Siedlisko na sprzedaż - krzecko, gm. Sławoborze cena do negocjacji Na sprzedaż siedlisko składające się z dwóch działek położonych naprzeciwko siebie w miejscowości Krzecko - spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,86 m² 7 353,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Jasna kawalerka o powierzchni 33,86 m 2 znajdująca się na osiedlu Lechitów W skład której wchodzi: - pokój z balkonem francuskim - kuchnia z oknem - duża łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Gościno

Gościno(Trzebiele + 23 km)

380 000 zł123,44 m² 3 078,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo - mieszkalnym w centrum Gościna. Nieruchomość stanowi działka gruntu o pow. 127 m2 zabudowana budynkiem usługowo - mieszkalnym o powierzchni użytkowej 123,44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 386 m² 82,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Informacje podstawowe Kształt działki: kwadrat Działka: środkowa Wygląd działki: pusta Ogrodzona: nie Rodzaj ogrodzenia: brak Działka zadrzewiona: nie Warunki glebowe: teren suchy Klasa ziemi (działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 840 zł41,80 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Trzebiele

Trzebiele,zachodniopomorskie

117 300 zł1 173 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż jest działka rolna niezabudowana, położona we wsi Trzebiele, ok. 1 km na północny zachód od Białogardu, przy drodze wojewódzkiej nr 163.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij